Kurumsal

Anasayfa Kurumsal
Çatalkaya Makina

Türkiye Deutz Distribütör

DEUTZ AG Dört zamanlı içten yanmalı motorları icat eden
Nikolaus Otto tarafından 1864 yılında N. A. Otto & Cie. adı ile kurulmuştur.

II. Dünya Savaşı yıllarında şirket adı Klöckner Humbolt Deutz AG olarak değiştirilmiştir.
Çatalkaya Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti olarak, su ve hava soğutmalı dizel motorlarıyla ünlü olan Deutz AG’nin yetkili servisi olarak, 50 yılı aşan faaliyeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Deutz motorlar konusunda yedek parça tedarik ve teknik servis hizmeti yapan uzman kadromuzla şirketimiz, DEUTZ AG’den almış olduğu eğitimlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. DEUTZ AG’den onaylı eğitim sertifikalarıyla bu konuda öncü ve lider olan şirketimiz, gelişen tüm teknolojik çalışmaları yakından takip etmektedir.

Deutz Motor grubunda Satış, Servis ve Deutz Yedek Parça tedarik hizmetimizle yurt içi ve yurt dışında kayıtlı hizmet verdiğimiz firma sayısı yaklaşık olarak özel ve resmi kurumlar dahil 2.500’ün üzerindedir.
Deutz Motor ekipmanları (Gas-Diesel) taşımacılık, otomotiv, inşaat, asfalt ve yol bakım araçları, kuyu sondaj, havalimanı ekipmanları, gemi, marin güç üniteleri, su ve yakıt pompa istasyonları, tarım makineleri, yer altı tünel makineleri, kompresör kırıcı, delici ve savunma sanayinde tercih edilen ve uygulamaları bulunan güçlü bir markadır.
Firmamız, bu alanda bu tür makine ve ekipmanlara sahip müşterilerine yurt içi ve yurt dışında motor satışı, yedek parça tedariği ve bakım onarım konularını, sertifikalı ve yetkili Deutz servisi olarak hizmetlerini başarıyla vermektedir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Teknik servis olarak sonuçlara odaklanır, her zaman azim ve kararlılıkla bizi başarıya götürecek çözümleri ararız. Çalışmalarımızı en önemli konular üzerinde yoğunlaştırır, hızlı ve tutarlı bir şekilde uygulamaya geçeriz.
Hizmetlerinde başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Çatalkaya Makina olarak öncülük ruhumuzun gücünü yenilikçi tutumumuzdan ve değişime açık olmamızdan alarak, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederiz.