Neden DEUTZ ?

PROJEYE ÖZEL ÜRETİM DEUTZ MOTOR

Deutz motor fabrikası OEM müşterilerine adetli olarak dizel motoru üretimi yaparken, projenize uygun dizel motoru, sadece bir tane üretebilen tek firmadır. Deutz fabrikasında motorun volant muhafazası,volantı,montaj kulakları,egzost mani foldu,emme mani foldu gibi parçalardaki geniş seçeneklerden,Eltab bilgisayar programı kullanarak,aynı motorun onlarca değişik versiyonu oluşturulabilir.Yani terzide diktirdiğiniz özel takım elbiseniz üzerinizde nasıl şık ve rahat duruyor ise,projenize özel hazırlanan Deutz motorunuz da,makinanızın üzerinde o kadar verimli ve yeterli olacaktır.Prototip makinanızın veya aracınızın seri üretimine geçtiğinizde ise,size özel listeniz üzerinden motor adedine bağlı olarak yapılan fiyat indirimi ile motorlarınız tam zamanında üretim hattınızda hazır olacaktır.

ELEKTRONİK DOSTU DEUTZ MOTOR

Deutz firması teknolojiyi takip etmez, bizzat üretir. Üretmediği teknolojiler ile de haberleşen motorlar üretir. Yani makina veya aracınızdaki elektronik hidrolik sistem kontrol kartları ile veya son model gösterge sistemleri ile haberleşerek, kendisinden isteneni tam olarak yapar ve kendisi hakkında istenilen bilgiyi gönderebilir. Eğer makinanız veya aracınız elektronik sistemlere sahip değilse, analog girişleri sayesinde, manuel kullanıma rahatlıkla uygulanabilir. Tüm bu konularda motor aplikasyon desteği Çatalkaya makina tarafından verilmektedir. Manuel kullanımdaki, elektronik kontrol üniteli dizel motorunuz ile haberleşmek için,elektronik gösterge opsiyonumuz da mevcuttur.

ÇEVRE DOSTU DEUTZ MOTOR

150 yıldan fazladır , dizel motor üreten Deutz markası, üretim hattının atık yönetiminden,ürettiği motorların emisyon değerlerine kadar,çevreyi koruyan bir firmadır.Şu anda üretimde bulunan Tier4 interm ve Tier4 final motorların yanında beşinci seviye emisyon değerlerine sahip motor prototipleri hazırdır. Son sistem common rail yakıt sistemlerini kullanan yeni seri Deutz dizel motorlar ile yakıt tasarrufu yapılarak çevre kirliliği,daha da azaltılmaktadır.Egzost gazı temizleme (EAT) sistemlerindeki geniş uygulama seçenekleri,makina ve araç üreticilerine sayısız montaj seçeneği sunmaktadır.EAT sistemlerindeki uygulamalarda,Çatalkaya Makina firması sistem aplikasyonu ve sistemin,motorun kullanım ömrü boyunca verimli çalışması konusunda,teknik servis desteği vermektedir.

KULLANICI DOSTU DEUTZ MOTOR

Deutz motorlarının kullanıcıları,teknik bilgi,motor aplikasyonu,devreye alma,koruyucu bakım,7/24 acil servis,motor revizyonu,yedek parça,motor yağı,motor soğutma sıvısına varıncaya kadar,her türlü ihtiyaçlarında Çatalkaya Makina titizliği ile Deutz kalitesini kullanırlar.Çatalkaya Makina her geçen sene hizmet kalitesini arttırmak amacı ile devamlı yatırım yapmaktadır.Müşterisinin ileride,ihtiyacı olabileceğini öngördüğü tüm yedek parçayı stoklarında hazır tutarak,müşterilerinin iş kaybını önlemek Çatalkaya Makina firmasının önemli amacıdır.Satış sonrası hizmetlerinde sadece kendisi ile yarışan Çatalkaya Makina,yeni Deutz dizel motor satışına da,sadece motor satışı olarak bakmamakta,müşterisinin çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.Yüksek teknolojili ve düşük emisyon değerli Deutz dizel motorlarının,her koşulda ve her zaman sadece bir dizel motor olmadığını,bu motorların arkasında geniş bir destek ağının bulunduğunu bilmek,müşterilerimizi her zaman memnun edecektir.Satılan her motor ve yedek parça Deutz A.G. firmasının garantisi altındadır.Ayrıca servisimiz tarafından yapılan tüm hizmetlerimiz de Çatalkaya Makina firmasının yazılı garantisi altındadır.