Deutz Yetkili Servis

En geç 24-48 saat içinde yerinde müdahale taahhüdümüzü yerine getirebilmek için Türkiye’yi 21 bölgeye ayırdık ve bu bölgelerin her birinin merkezinde Deutz motorları üzerine uzmanlaşmış teknik servisleri bayimiz yapıyoruz.

Tabela, eğitim, donanım desteği verdiğimiz ve sürekli hizmet kalitelerini denetlediğimiz bayilerimizin her biri Deutz AG tarafından hazırlanmış Deutz Yetkili Servis sertifikasına sahiptir. Deutz motorlarınıza en iyi servisi, bakımı, onarımı ve en ekonomik fiyatı alabileceğiniz teknik servisler buralardır.

7/24 Destek Hattımız : 0538 255 00 16 

Bölgenize bakan Deutz Yetkili Teknik Servis için haritaya tıklayabilirsiniz.

Bir numaralı bölgeye, yani İstanbul’a bizzat bize ait olan Deutz Yetkili Servis bakmaktadır. 11 kişilik teknisyen ekibiyle her tür Deutz motora ister atölyemizde, isterse yerinde garantili bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

Deutz AG şirketinin, Almanya/Köln şehrinde bulunan, Deutz Akademisinde, uzman mühendisler tarafından eğitilerek, sertifikalandırılan servis çalışanlarımız hızlı ve güvenilir bir şekilde arızaları çözmektedir. Ayrıca şirket içi düzenli eğitimlerimiz ile çalışanların teknik bilgilerinin devamlı olarak taze kalmasını sağlamaktayız. Firmamızda onarım gören tüm motorlarda özel Deutz aparatları kullanılmakta ve tüm cıvatalar tork+derece şeklinde montajlanmaktadır. Firmamız sadece orijinal Deutz yedek parçaları, Deutz motor yağı, Deutz soğutma sıvısı ve Deutz yakıt temizleme katkısı kullanmaktadır.

Servis öncesinde, motor seri numarası ve arıza hakkında bilgi alındıktan sonra, tahmini parçalar ve işçilik fiyatları konusunda müşterilerimize bilgilendirme yapılmaktadır. Servis öncesi aracımıza, onarım veya bakım esnasında gerekli olabilecek orijinal tüm yedek parçalar yüklenmektedir. Ortalama % 80 oranında gidilen arıza, tek bir servis verilerek çözülmektedir. Tüm servis ve revizyon bilgileri bugüne kadar detayları ile birlikte veri depomuzda tutulmaktadır. Müşteri motorlarının performansları devamlı olarak izlenerek, bakım konusunda önerilerde bulunulmaktadır.

Servisimiz, Common Rail motorlarda bilgisayarlı diagnostik konusunda uzmandır. Planlı periyodik bakımlar, orijinal filtre ve sarf malzemeleri ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından satılacak yeni dizel motorların satışı öncesinde montaja uygun hale getirilmesi (konfigürasyonu) ve sonrasında aplikasyon uyumluluğu kontrolleri servisimizin teknik ofisi tarafından yapılmaktadır. Makina üreticilerinin prototip makinalarında bulunan Deutz dizel motorları üzerinde, yük altında Sign-off testleri yapılmaktadır. Bu testin amacı, müşterilerimizin yurt dışına ihraç edebileceği aynı tip makinaların üzerinde çalışacak, aynı seri motorların tüm dünyada Deutz servis ağında, garanti kapsamında yapılabilecek onarım işlemlerinde aplikasyon kaynaklı sorun çıkmamasını sağlamaktadır. Bu testin yapılmış olması, makine üreticisinin müşterilerine makine satışı esnasında avantaj sağlamaktadır.

Garanti kapsamı içerisinde bulunan motorlara verilen servisler için müşterilerimizden ön ödeme vb. ücret talep edilmemektedir. Sadece garanti konusunun Almanya Deutz AG tarafından kabul edilmemesi durumunda, ücret talep edilmektedir. Garanti süresi içerisinde gidilecek servis öncesinde, müşterilerimizden sadece ödeme taahhütnamesi talep edilmektedir. Son kullanıcı müşterilerimiz ve Makine üreticileri motor arızası konusunda servisimizin ofis bölümünü telefon ile aramaları halinde, kendilerine ayrıca teknik bilgi desteği verilmektedir.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Scan the code
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?