Genel Müdür’ün Mesajı

Yıllardır DEUTZ AG’nin Türkiye’deki en büyük çözüm ortağıyız. Türkiye’de satılan DEUTZ motorlarının tamamını, DEUTZ yedek parçalarının da yarıdan fazlasını biz ithal ediyoruz. Hem DEUTZ AG’nin, hem DEUTZ motorları tercih eden üreticilerin, hem DEUTZ motorlarına bakım onarım hizmeti veren teknik servislerin, hem de DEUTZ motorlarının yedek parçalarını alıp satan ticari işletmelerin güvenini kazanmış olmanın gururu ve bilinciyle çalışıyoruz.

59 yaşına giren şirketimiz yaklaşık 28 yıldır DEUTZ AG’ni Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Ama DEUTZ motorlarıyla çalışmamız 39 yıl öncesine (1985’e) dayanıyor. Uzmanlık alanımız endüstride kullanılan ağır iş makinalarındaki DEUTZ motorlarıdır. Türkiye’de ağır iş makinası ve jeneratör üreten pek çok şirkete motorlarını biz temin etmekteyiz. Ayrıca DEUTZ motorların yedek parçalarını da Türkiye’ye biz dağıtmaktayız.

Türkiye’nin 21 ilinde DEUTZ motorlara bakım onarım hizmeti veren ve yedek parça arz eden Yetkili DEUTZ Servisleri’ni yönetiyoruz. Ek olarak kendimize ait bir teknik servisimiz de var. Amacımız müşterilerimizin sahada servis taleplerine en geç 4 saat içinde müdahale etmektir. DEUTZ tercih edenler daima motorlarının performansından memnundur. Bizim yönettiğimiz, eğittiğimiz, donattığımız ve sertifikalandırdığımız DEUTZ Yetkili Servisleri’nden hizmet alanlar da aynı memnuniyeti duymaktadır.

Bayilerimizin ve bizimle ticaret yapan teknik servislerin personelini eğitmek için DEUTZ Akademi’yi hayata geçirdik. Bu akademide yılda 80 teknisyeni DEUTZ uzmanı yapmayı amaçlıyoruz. İnanıyoruz ki; önümüzdeki yıllarda DEUTZ Akademi çevre ülkelerdeki teknik servislere de eğitim verecektir.

Bizi bugünlere getiren müşteriyi cevapsız ve çözümsüz bırakmamaktır. Yılların emeği ve eleği ile oluşan uzman kadromuz, hem sahada tecrübelenmiş hem de DEUTZ AG’nin Köln’deki merkezinde uzun süreli eğitimler almışlardır.

DEUTZ AG’yi daha iyi temsil etmek, büyüyen müşteri portföyümüze daha iyi hizmet vermek ve daha büyük projelere imza atmak için gelişiyoruz.  2024 yılında yeni yönetim ve lojistik binamıza taşınacağız ve insan kaynaklarımız iki katına çıkacak.

Bizi takip etmeye devam edin.

Murat ÇATALKAYA

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Scan the code
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?