DEUTZ DPF Servis Programı

Dizel partikül filtresinin doğru bakımı; motorunuzun performansı, yakıt tüketimi ve genel kullanım ömrü için kritik öneme sahiptir. Üç seviyeli DEUTZ DPF servis programımızda ihtiyacınız ne olursa olsun size doğru çözümü sunuyoruz. İster yeni yedek parçalar, ister profesyonelce yenilenmiş, uygun maliyetli Xchange yedek filtreleri, isterse DEUTZ veya diğer markaların filtreleri için uygun fiyatlı filtre temizliği arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz harika bir seçeneğiniz var.

DPF Temizleme

DPF Temizleme, herhangi bir markadaki kullanılmış filtreleriniz için uygun maliyetli ve güvenli bir alternatiftir: Tüm filtreler, seçilen DEUTZ servis merkezlerinde profesyonelce incelenir, temizlenir ve kapsamlı bir test raporu da dahil olmak üzere size geri gönderilir.

Xchange DPF Kiti

DEUTZ Xclean temizleme işlemi sayesinde DEUTZ Xchange DPF’ler neredeyse yeni kadar iyidir. Hepsi, hassas katalitik kaplamayı korurken, sınıfının en iyisi sonuçları sağlayan optimize edilmiş atım hızı ile termal, hava ve sıvı işleminin bir kombinasyonuna tabi tutulur. Xchange DPF kiti, yeni kelepçeler ve contalar ile standart 12 aylık garanti içerir.

Yeni DPF Kiti

DEUTZ DPF’ler yüksek kül emilimi sunar, çalışma sırasında kurum yükünün güvenli ve sürekli yenilenmesini sağlar. Gerekli kelepçeler ve contalar da dahil olmak üzere yeni bir yedek DPF, 12 aylık standart garanti ile gelir.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Scan the code
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?