Ömür Boyu Parça Garantisi

S-DEUTZ’u seçmek, ödün vermeden mükemmel kaliteyi seçmek demektir. Bu nedenle, motorlarını çevrimiçi olarak kaydettiren tüm müşteriler otomatik olarak DEUTZ Ömür Boyu Parça Garantisine hak kazanır. Yetkili servis ortaklarımızdan satın alınan ve monte edilen orijinal DEUTZ yedek parçaları için beş yıl veya 5.000 çalışma saatine kadar uzatılmış garanti sunuyoruz.

Motorunuzu şimdi kaydedin ve DEUTZ Ömür Boyu Parça Garantisinden yararlanın.

Koşullar ve ayrıntılar

– DEUTZ Ömür Boyu Parça Garantisi, EU Stage IIIA / US Tier 3 veya üzeri emisyon standartlarını karşılayan tüm DEUTZ motor serileri için geçerlidir.

(Madencilik makinaları hariçtir.)

– Garanti, malzeme veya üretim kusurlarından kaynaklanan yedek parçaların arızalanması nedeniyle gerekli onarımlarla ilgili tüm malzeme ve işçilik maliyetlerini kapsar. 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren yetkili bir DEUTZ servis ortağından satın alınan ve monte edilen yedek parçalar için geçerlidir.

(Seyahat masrafları veya arıza süresi masrafları gibi diğer masraflar kapsanmaz.)

– Tüm orijinal DEUTZ yedek parçaları dahildir.

‍‍(Motorun kullanım kılavuzunda, çalıştırma sıvılarında ve DEUTZ Xchange ürünlerinde bakım parçaları veya aşınan parçalar olarak tanımlanan parçalar hariçtir.)

– Motorun bakımı DEUTZ kullanım kılavuzuna göre yapılmalıdır. Yalnızca DEUTZ işletim sıvıları, DEUTZ tarafından resmi olarak onaylanmış sıvılar ve DEUTZ tarafından önerilen yakıt kullanılabilir.

-Uygun olmak için, DEUTZ motorunuzu www.sdeutz.com adresinde çevrimiçi olarak kaydettirmeniz gerekir.

-Uzatılmış yedek parça garantisi kapsamında talepte bulunmak için DEUTZ servis ortağından aldığınız orijinal faturayı ibraz etmeniz gerekir.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Scan the code
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?