Yaşam Döngüsü Çözümleri

Sürücü sisteminizin durumu, yaşı ve kalıntı değeri olası onarımların maliyet etkinliğini önemli ölçüde etkilediğinden bakım, onarım ve servis gereksinimleri sürücü sisteminizin yaşam döngüsü boyunca değişecektir. DEUTZ Yaşam Döngüsü Çözümleri ile tahrik sisteminizin tüm kullanım ömrü veya kullanım ömrü boyunca tüm ihtiyaçlarınız için ekonomik olarak uygun maliyetli çözümlerden yararlanırsınız. Esnek bir şekilde yapılandırılabilen onarım kitlerinden motorun komple değiştirilmesine kadar, yerel DEUTZ servis ortağınız size tavsiyede bulunmaktan mutluluk duyacaktır.

S-DEUTZ Yaşam Döngüsü Çözümleri:

Onarım Kitleri

DEUTZ Onarım Kitleri, belirli motor tipine ve onarımın doğasına uygun orijinal parçalar içerir. Ayrıca bireysel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde genişletilebilirler. Kitler, basit bir onarım veya tam bir revizyon gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, tahrik sisteminizin uygun maliyetli bir şekilde onarılabilmesi için cazip fiyatlarla sunulmaktadır. DEUTZ’in kapsamlı servis ağı sayesinde kitler hızlı ve güvenilir bir şekilde tedarik edilebilir. Bu, onarımların kısa sürede bile kolayca gerçekleştirilebileceği anlamına gelir.

Xchange Kısa ve Uzun Bloklar

Profesyonel olarak yenilenmiş Xchange kısa ve uzun bloklar, kapsamlı motor revizyonları söz konusu olduğunda hızlı ve uygun maliyetli bir çözüm sunar. Bu uzman yenileme, motor üretiminde uygulanan aynı yüksek standartları karşılamaktadır. Sonuç, işlevsel olarak yeni kadar iyi, harika koşullarda ve olağan DEUTZ kalite seviyesinde sunulan bileşenlerdir. DEUTZ kısa blokları, karterden, krank mili, eksantrik mili, biyel ve pistonlar gibi ana bileşenlerden ve conta setlerinden oluşan, baştan sona elden geçirilmiş bir temel motor içerir. Orta soğutmalı DEUTZ 4-8 litrelik kısa bloklar ayrıca yağ pompasıyla birlikte gelir. Valf kontrol ünitesi ve tüm silindir kapağı uzun bloklara dahildir.

Xchange Motorları

Tamamen elden geçirilmiş DEUTZ Xchange Motorları, bir motorun değiştirilmesi gerektiğinde uygun maliyetli ve hepsinden önemlisi hızlı bir alternatifi temsil eder. Tüm aşınan parçaların değiştirilmesini ve tüm bileşenlerin teknik açıdan güncellenmesini içeren en yüksek standartlara göre tamamen yenilenmiştir. Xchange tesisinden ayrılmadan önce, her motorun kalitesi ve işleyişi test teçhizatında kontrol edilir. Böylece, tıpkı yeni bir motorda olduğu gibi, alışılmış DEUTZ kalitesinden ve garantisinden yararlanırken, teknik olarak yeni kadar iyi bir ürün elde edersiniz. DEUTZ Xchange Motorları, tüm motor serileri ve tüm emisyon standartları için mevcuttur.

Replacement Motorlar

DEUTZ Değiştirme Motorları, değiştirme gerektiğinde kullanılan yepyeni motorlardır. Konfigürasyon ve teknik özellikler, orijinal olarak takılan motorunkilerle tam olarak eşleşir ve gerekirse, EAT sistemi ve fan gibi çevresel bileşenlerle birlikte sağlanabilir. Ayrıca, DEUTZ Değiştirme Motorlarının teslimat süresi, garanti ve yasal emisyon uygunluk beyanı, yeni bir üretim serisi motorunkilerle aynıdır. DEUTZ Yedek Motorları, AB Stage IIIA ila Stage V emisyon standartları için mevcuttur.

Repower Motorlar

DEUTZ Repower Motorları, farklı bir motor tipi takmak istediğinizde veya örneğin yeni bir emisyon standardına uymak için bir motoru değiştirmek istediğinizde uygun maliyetli, kapsamlı bir çözümdür. Repower Engine projeleri, EAT düzenini, emisyon sertifikasını ve eksiksiz uygulama onayını kapsar. Ayrıca egzoz arıtma sistemi de dahil olmak üzere tüm motor bileşenlerini kapsarlar. Gerekirse, çevresel bileşenler ve fanlar da temin edilebilir. DEUTZ Repower Motorları, AB Stage IIIA ila Stage V emisyon standartları için mevcuttur.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz.
Scan the code
Merhaba 👋
Sana yardım edebilir miyiz?